Co to jest kalkulator dni płodnych?

Sporo kobiet zastanawia się, czy stosowanie rozmaitych metod antykoncepcji jest dla nich dobre. Są na ten temat różne opinie. Wskazane jest jednak zapoznać się z naturalną metodą antykoncepcji, jaką jest kalendarzyk dni płodnych. Ta metoda pozwala na wyznaczenie dni płodnych i właściwie stosowana jest niezmiernie skuteczna.

Z kalendarzyka dni płodnych można skorzystać w ogromnie prosty sposób. Wystarczy tylko wpisać w wyszukiwarkę internetową hasło: kalendarz dni płodnych lub cykl menstruacyjny.

– Dużo kobiet korzysta z kalkulatora dni płodnych, żeby dowiedzieć się, kiedy przypadają im dni płodne – wyjaśnia pani Magda, z Krakowa. – Ja sama korzystam z takiego internetowego kalkulatora. Kiedyś prowadziłam kalendarzyk dni płodnych, niemniej jednak nie szło mi to właściwie, bo wiele razy zapominałam zapisać w nim przeróżne informacje, w związku z czym niełatwo było mi wyznaczyć dni płodne. Kiedy stosuję kalkulator, zawsze wiem, kiedy mam dni płodne.

Aby skorzystać z takiego kalkulatora, trzeba tylko wpisać datę ostatniej miesiączki i długość trwania cyklu menstruacyjnego. Kalkulator dzięki takim danym wyznaczy dni płodne i dni niepłodne. Coraz więcej kobiet korzysta z takiego rozwiązania.

– Korzystam z kalkulatora dni płodnych od paru miesięcy – tłumaczy pani Estera, z Konina. – Jestem ogromnie zadowolona z takiego rozwiązania, ponieważ kalkulator niesłychanie szybko wyznacza dni płodne i zazwyczaj są to niezmiernie precyzyjne dane. Zarekomendowałam ten sposób antykoncepcji także moim znajomym i są z niego niezmiernie zadowolone. Naprawdę należy spróbować.

Comments are closed.