idea|impuls|inicjatywa|myśl|pomysł|projekt|propozycja|przedsięwzięcie} w świat. Myśl poprzednio tobą

“Bądź zmianą, którą chcesz dostrzec w świecie”. (Gandhi)
Zawsze uwielbiałem ten przytoczenie. Myślę, iż rezonuje na wskroś ze mną, ponieważ wydają się istnieć “fixer”. Jeśliby widzę coś nie działa, chcę go aż do Zespół muzyczny Warszawa O ile widzę kogoś cierpiącego, chcę, iżby wyniuchać się lepiej. I mają tendencję aż do rozwijania niepokój na problemy świata tudzież chcą rzeczy mogą znajdować się różne. A bezdno J konsulting, jak pasją ogromne, gwoli zmniejszenia cierpień innych. Oraz stał się zatrudniony socjalny w pierwszej kolejności, bezpośrednio mówiąc, albowiem chciałem przeobrazić świat.
W tym samym czasie, wiem, na bardzo głębokim poziomie, iż co mogę sprawić, to ucieleśniają te zmiany siebie. Nie mówię inercja – w rzeczywistości, wprost owszem. Uważam, iż iżby przeobrazić świat, musimy dobrać się do wewnątrz.
W mojej roli jak terapeuta, trener, znajomy, ochotnik i nieopanowany akolita poczynić świat lepszym miejscem, to ma uzyskać o co niemiara łatwiejsze. (Jestem niejaki, iż jesteś wprawiony z cytatem, “terapeuta ulecz samego siebie” – poprawnie, wziąłem to sobie do serca!). Stało się jaśniej mi się, że jak walczę z chęci “Change” kogoś względnie byt, muszę dostosować się aż do siebie po pierwsze, muszę skupić się na leczeniu tej części mnie, zanim w istocie rzeczywiście dodatnio wpływać nikomu innemu .
Natomiast w mojej roli jako matki, oraz och, gdy ja nienawidzę tego przyznać, w charakterze potomek żeński, oraz czasami mężatka – HA! To nie jest takie proste!
Czy wiesz, co mam na myśli? Azaliż istnieją pewne osoby w swoim życiu, iż powinno się naprawić lub przeistoczyć? Że owszem desperacko pragną ówczesny.

Comments are closed.