Mundury policyjne

Mundur policyjny to jeden z najważniejszych elementów ekwipunku każdego policjanta. Musi więc być doskonale skrojony, elegancki, wzbudzający podziw, wygodny do użytkowania, nie sprawiający problemów z czyszczeniem. Właśnie takiego munduru potrzebujesz? Już niebawem możesz stać się jego posiadaczem! Odwiedź czym prędzej naszą stronę: www.dagstoj.pl!

Nasze mundury wykonane są z gabardyny w policyjnych barwach, szyte na miarę, posiadają wymagane naszywki oraz guziki. Oferujemy marynarki policyjne lub olimpijki. Osobno szyjemy spodnie męskie i damskie z gabardyny lub tropiku – wedle preferencji naszego klienta. Wszystkie nasze ubrania są zgodne z wymogami państwowej policji. Czekamy na Ciebie w naszym sklepie internetowym! Przy większym zamówieniu korzystne promocje i rabaty!

W asortymencie firmy Dagstój posiadamy ponadto: mundury myśliwskie, strażackie, stroje żałobne, odzież dla kelnerów, portierów, garnitury szyte na miarę i nie tylko. Gdzie znajdziesz najlepsze mundury policyjne? Zajrzyj na na www.dagstoj.pl!

Comments are closed.